•               

  • Sponsorcommissie

    De sponsorcommissie is verantwoordelijk voor het uitvoeren van het sponsorbeleid en het vinden van nieuwe en onderhouden van bestaande sponsoren.

    Voor meer informatie over de rollen en de opzet van de commissie kunt u de volgende presentatie openen: Opzet sponsorcommissie.pdf.

    Marc de Sitter– bestuurslid commerciële zaken en tevens aanspreekpunt binnen RCL voor sponsoring evenementen – 06 41220133 marc.de.sitter@rcl.nl

    Administratie:
    Annemarie Planje - administratie - annemarie.planje@rcl.nl
    Vacature, zie hieronder voor toelichting op de rol

    Account managers:
    Kees van Haasteren - 06 30183817 -kees.van.haasteren@rcl.nl
    Vacature, zie hieronder voor toelichting op de rol
    Vacature, zie hieronder voor toelichting op de rol

    Implementatie
    Harald van de Water – 06 53171625 - harald.vande.water@rcl.nl

    Marketing
    Robert Guis – Marketing – 06 10096447 - robert.guis@rcl.nl
    Vacature, zie hieronder voor toelichting op de rol

    Activiteiten
    René van Giezen - Activiteiten - 06 20184148 - rene.van.giezen@rcl.nl
    Sieto Schalkers - Activiteiten - 06 19896898 - sieto.schalkers@rcl.nl

    Vacatures:
    Binnen de commerciële commissie zijn wij nog opzoek naar ondersteuning in de volgende rollen: