• RCL 35+2 VE zaterdag speeldag man

  • RCL 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bleijie, JoostOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 15:30RCL 35+2 - Aarlanderveen 35+1Sportpark De Bloemerd
    5 feb. 12:00Koudekerk 35+1 - RCL 35+2Sportpark Gruttolaan
    12 feb. 15:30RCL 35+2 - Hazerswoudse Boys 35+1Sportpark De Bloemerd
    19 feb. 14:00fc Boshuizen 35+1 - RCL 35+2Sportpark Boshuizerkade
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jan.RCL JO8-7 - RCL JO8-62 - 5
  • Poulestanden RCL 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veteranen 1761036102619
    2Woubrugge 35+185122517816
    3Rijnstreek 35+185032322115
    4Alphia 35+2641124121213
    5Aarlanderveen 35+1640235161912
    6Veteranen 274032113812
    7fc Boshuizen 35+15302151509
    8Voorschoten`97 35+282061231-196
    9ARC 35+191261031-215
    10Hazerswoudse Boys 35+171151232-204
    11Koudekerk 35+171061327-143

    Poulestanden RCL 35+2 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVC'08 35+1320115876
    2Veteranen 232014136
    3Graaf W II VAC 35+231021114-33
    4Blauw-Zwart 35+13102411-73
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Patrick van denTeamspeler
    Berg, Raymond van denTeamspeler
    Bleijie, JoostTeamspeler
    Bode, Remon denTeamspeler
    Celik, FahrettinTeamspeler
    Hermsen, TimTeamspeler
    Hoeksma, YmteTeamspeler
    Hoogendam, RamonTeamspeler
    Klein, JasperTeamspeler
    Koen, MarcelTeamspeler
    Linde, Dennis van derTeamspeler
    Nell, RobTeamspeler
    Plezier, DannyTeamspeler
    Ploegmakers, ErikTeamspeler
    Rotmans, PieterTeamspeler
    Sitter, Marc deTeamspeler
    Steeneveld, JasperTeamspeler
    Vorderman, KennethTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RCL 35+2

    VS

    Aarlanderveen 35+1

    29 januari 202215:30 uur
    Sportpark De Bloemerd veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCL 35+2

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd