• RCL 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, DannyOverige stafTeammanager
    Jonker, ThomasOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:30Rijnstreek 35+1 - RCL 35+1Sportpark Rijnstreek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.RCL JO7 - Champions League0 - 0
    23 nov.RCL 1 - ASC 10 - 0
  • Poulestanden RCL 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veteranen 1651028101816
    2Woubrugge 35+174122017313
    3Aarlanderveen 35+1640235161912
    4Veteranen 2640220101012
    5Rijnstreek 35+164022013712
    6Alphia 35+2531122111110
    7fc Boshuizen 35+15302151509
    8Voorschoten`97 35+282061231-196
    9ARC 35+18125929-205
    10Koudekerk 35+161051121-103
    11Hazerswoudse Boys 35+15014625-191
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bis, Jordi deTeamspeler
    Boer, Jasper deTeamspeler
    Boot, ChrisTeamspeler
    Brands, PepijnTeamspeler
    Bronkhorst, RogierTeamspeler
    Driessen, JeroenTeamspeler
    Ederveen, RichardTeamspeler
    Ederveen, WouterTeamspeler
    Falter, MartinTeamspeler
    Jaarsveld, Vincent vanTeamspeler
    Jansen, DannyTeamspeler
    Jonker, RobertTeamspeler
    Langerhorst, MarkTeamspeler
    Nuiver, JorisTeamspeler
    Oudshoorn, Jason vanTeamspeler
    Peterse, AlexanderTeamspeler
    Vermont, JohanTeamspeler
    Zwaan, ClausTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rijnstreek 35+1

    VS

    RCL 35+1

    11 december 202114:30 uur
    Sportpark Rijnstreek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCL 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    4,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd